1. Karolina Krzak. Trening stacjonarny w klubie IRONia oraz programowanie żywienia.

"Do Ironi trafiłam w 2015 r  z dużą nadwagą,chciałam zrzucić trochę tego i tak trafiłam do Moniki nie przypadkowo. :D
Dzięki Monice zaczęła się moja przygoda ze sportem z odważnikami kulowymi,bieganiem. Nie interesowały mnie żadne ćwiczenia takie jak fitness,tylko coś cięższego. Treningi które pokazała mi Monika były dla mnie mega ciekawe i dużym wyzwaniem,tym bardziej,że wcześniej zero czegokolwiek.
Monika zmieniła moje nastawienie do sportu i do ruszania się. Zaufanie trenerce była najlepszą decyzją dla mnie!
W ciągu tych ponad dwóch lat zrzuciłam trochę siebie - dzięki Trenerce i Jej motywacji!
Jej wsparcie,ogromna wiedza,motywacja,podejście do klienta jest na bardzo wysokim poziomie pełen profesjonalizm.
Jeżeli szukasz dobrego trenera personalnego,to polecam gorąco Piękną jest Bestią!"
 

 

2. Mirek Rak. Trening stacjonarny w klubie IRONia.

" Po górach biegam od ponad dwóch lat. Początkiem roku 2019 padło hasło "ja chce w ultra" Zapisanie się na bieg i opłacenie wpisowego to jedno - potrzebowałem fachowej wiedzy jak wzmocnić ciało do biegania długich dystansów, tak żeby nie odchorować startu przez kolejny miesiąc. Myślisz, że samo bieganie zrobi robotę? Uwierz mi prędzej czy później coś Cię dopadnie jeśli nie wzmocnisz swojej sylwetki treningiem siłowym.
‌Z Moniką kontaktowałem się wcześniej on-line, bardziej w formie rozmowy dwóch biegaczy dzielącymi się spostrzeżeniami, z tym, że Monika posiadała znacznie większe doświadczenie w dziedzinie treningu i odżywiania. Kiedy tylko pojawiły się w Bielskiej Ironii treningi "Trailworkout" dedykowane dla osób biegających w terenie, od razu byłem zapisany. Już po pierwszym treningu tylnej taśmy znalazły się słabe punkty, które wymagały pracy. Trening za treningiem, tydzień po tygodniu wzmacniałem mięśnie pod okiem Moniki. W treningi były również prowadzone pod kątem stabilizacji i core. Ten sezon kończę z trzema Ultramaratonami na koncie na dystansach 80+ , 50+ oraz 60+ km, a w międzyczasie brałem udział w zawodach na mniejszych dystansach. I wiecie co? Po okresie krótkiej regeneracji mogę wrócić do sportu, a nie umawiać się do fizjoterapeuty/ortopedy. Niezależnie od tego czy lubisz biegać w górach amatorsko, bez spiny dla własnej przyjemności (jak ja), lub jest to Twoje życie i chcesz mieć wyniki w sporcie, to treningi u Moniki są właśnie dla Ciebie. Jedziemy dalej z treningami. Bo czuję, że ktoś mnie ukierunkował w dobrą stronę - dziękuję."

 

3. Krystyna Kleszcz. Trening stacjonarny w klubie IRONia. 

Pani Krystyna, wiek 60+ trenuje świadomie, pomimo upływu lat. Utrzymuje ciało w dobrej kondycji psycho - fizycznej.

 

4. Agness Cieślik - Szyberla. Trening online Stany Zjednoczone.

"Monika jest moim trenerem od października 2016 roku. Osobiście przez dłuższy czas byłam sceptycznie nastawiony do trenerów personalnych z kilku rożnych powodów:
1) Są drodzy
2) Nie zawsze dostosowują program w zależności od tego, gdzie jesteś mentalnie
3) Nudny rutynowy trening
Monika nie jest żadna z tych rzeczy. Od czasu mojej początkowej orientacji z nią słyszała moje potrzeby; dlaczego potrzebowałam osobistego trenera i jakie były moje cele.
Miałam problemy z systematycznością oraz z powracającymi kontuzjami, dlatego zdałam sobie sprawę, ze potrzebuje trenera, który mnie zmotywuje i nie zmusi mnie do rutynowych treningów (treadmill itp.).
Treningi które dostaje co miesiąc od Moniki jeszcze nigdy się nie powtórzyły oraz sprawiają, ze w jakiś sposób Monice udaje się utrzymać mój umysł zajęty w trakcie treningu I czas mija szybciej.
Pomimo ze dzieli nas duża odległość, dostaje dużo wsparcia od Moniki, zarówno mentalnego jak I w sprawach diety. Dzięki Monice zaczęłam biegać w górach, pomimo wieku jestem dużo sprawniejsza od rówieśników I mam więcej energii w ciągu dnia. Nie raz widzę ze od czasów naszej współpracy mam lepsza kondycje od mojego męża zwłaszcza w górach.
Jeśli szukasz osobistego trenera, który tak naprawdę dba o zdrowie / wellness / fitness swoich klientów, nie szukaj daleko. Mam szczęście, że znalazłam, mój ukryty klejnot i nie wyobrażam sobie aby ta współpraca miałaby się kiedykolwiek zakończyć."

 
5. Marek Wysocki. Trening online + programowanie żywienia na co dzień i około startowo. 

 "Cześć Monia,
Pomyślałem że się odezwę bo mam kilka spostrzeżeń którymi chciałbym się podzielić z Tobą.
Mija już prawie dwa lata odkąd poprosiłem Cię o pomoc w ukształtowaniu mojego organizmu do biegów górskich i utrzymania atletyczności.
No to lecę. Odkąd zaczęłaś uczyć mnie podejścia i pisać mi treningi siłowe które miały mnie przygotować do biegania w górach i nadal zachowywać moja ulubiona autentyczną budowę zmieniło się mega dużo. Kiedyś po długich startach na asfalcie musiałem borykać się z wieloma naciągnięciami i kontuzjami które wykluczały mnie z aktywności na dwa tygodnie i musiałem żmudnie wałkować i leczyć je , byłem sfrustrowany bo nie mogłem ćwiczyć i znów spadałem z formą . Odkąd pokazałaś mi jak ćwiczyć siłowo i przygotowywać się do biegów wszystko zmieniło się o 180 stopni . Moje mięśnie nabrały jakości, jestem sprawniejszy i silniejszy a przy tym wydolność jest na bardzo zadowalającym poziomie (przypominam że musi targać po górach 100 kg ciało Niedźwiedzia) .
Dziękuję Ci za wszystko co zrobiłaś dla mnie i dla mojej pasji a za to co zrobisz podziękuj później."

Najbardziej zadowolony jestem z tego że kolejny dzień po starcie to tylko lekkie naciągnięcia które nie powodują żadnych ograniczeń w życiu codziennym . Odkąd zacząłem stosować Twoje techniki treningu siłowego i biegowego nie miałem żadnej kontuzji a trwa to już prawie dwa lata . Startuje miesiąc po miesiącu i nigdy nie pojawiła się żadna niepokojąca informacja od ciała która mógłbym się przejąć. Chciałem Ci też przypomnieć że zaczęłaś się mną opiekować treningowo w trakcie mojej najgorszej kontuzji czyli pękniętego dysku na odcinku lędźwiowym gdzie wszyscy mówili że to już koniec . Wyciągnęłaś mnie z tego mówiąc mi że mam robić przysiady i martwe ciągi ale poinstruowałaś mnie jak . Od tego momentu już nigdy mnie nic nie bolało. Biegi górskie mijają pewnie bo wiem że mam odpowiednio zbudowane mięśnie które są mi potrzebne do tego żeby ukończyć dystans bez problemów. Doceniam też to że zawsze pytasz czy wszystko dobrze i na bieżąco wprowadzasz zmiany . Nigdy nie czułem się jak Twój klient tylko zawsze jako podopieczny.
 
6. Zofia Cieślik. Trening online + programowanie żywienia. 

"Monika-kobieta, której chce się zaufać, bo to jak pracuje, jak słucha i jak doskonale rozumie inne kobiety sprawia, że praca z nią nie tylko przynosi efekty ale przede wszystkim dostarcza wiele pozytywnych odczuć. Monika przede wszystkim zdaje sobie sprawę, ze każdy z nas jest inny, ma inne cele, inny tryb życia, inne potrzeby. Nie wpisuje nikogo w schemat, ale wsłuchuję się w to i z pełnym zaangażowaniem dzieli się swoją wiedzą. Jeszcze nigdy dieta (a uwierzcie mi przerobiłam ich sporo) nie dawała mi tyle satysfakcji i radości z bycia na niej. Wszystko jest dobrane tak, aby smakowało, było pełnowartościowe i dostosowane do naszego trybu życia i upodobań kulinarnych. Dodatkowo ćwiczenia rozpisane w taki sposób by nie były nudne, a idealnie trafiały w nasze cele. To wszystko sprawia, że nawet pracując z Moniką online można osiągnąć wspaniałe rezultaty!
Polecam z całego serca, tym którzy szukają kogoś po raz pierwszy jak i tym którzy myślą, że dla nich szans już nie ma!
"