Chcesz poznać swój kod genetyczny, który dyktuje Twoje preferencje smakowe oraz wybory kulinarne? Zależy Ci na tym aby dieta służyła zdrowiu, dając Ci satysfakcję wizualną? Twoje dobowe menu powinno być poparte analizą płci, wieku, zależy od aktywności fizycznej, a przede wszystkim indywidualnym zapotrzebowaniem na makroskładniki.  Każdy z nas jest inny, powodują nami czynniki niezależne od naszej woli, dalej jednak to od naszych wyborów zależy jak się czujemy we własnej skórze. 
 
Zachęcam do wypełnienia ankiety kodu metabolicznego, gdzie poznasz bliżej swoje wnętrze (wersja bezpłatna). Wynik testu IQ  otrzymasz online i od razu możecie się z nim zapoznać. Jeśli jednak wiedza z pierwszego testu wyda Ci się zbyt powierzchowna, przejdź do ankiety systemu indywidualnego, który warunkuje schemat odżywiania. Doprecyzowany indywidualnie system odżywiania zostanie wysłany w ciągu 7 dniu od otrzymania materiałów.
 

Zmieniamy się wraz z upływem czasu. Zmienne staje się nasze zapotrzebowanie na makroskładniki. Rządzą nami pory roku i dostępność składników bio - naturalnych, dlatego NIE PROGNOZUJĘ PLANÓW ŻYWIENIOWYCH NA OKRES DŁUŻSZY NIŻ 6 TYGODNI.  JEŚLI W PIERWSZYM MIESIĄCU COŚ ZOSTANIE ŹLE DOPASOWANE, TO DIETA NIE PRZYNIESIE NAM SMAKU, RADOŚCI JEDZENIA I SATYSFAKCJI. IDĄC DALEJ NIE JEST JUŻ SZTUKĄ TYLKO UZYSKANIE UPRAGNIONYCH EFEKTÓW, WYZWANIEM STAJE SIĘ ICH UTRZYMANIE - a to kolejna praca i wysiłek do zrobienia. Chcąc iść do przodu należy stale się stymulować. Po upływie 3/4-6 tygodni niezbędna jest sprawdzająca konsultacja online i dalsze ustalenia w menu i treningu. Ciało i nasz umysł potrzebuje nowych bodźców. Tak działa ludzki organizm..."
 
POINTA:
 
Żywienie jest jedno, ale nosi różny smak. Jedzenie nie musi smakować, ale powinno działać. Diety cud nie istnieją, rządzi nami konsekwencja działania.   
 
Met IQ  + INDYWIDUALNA DIETa + TRENING ONLINE -  Cena ustalana jest indywidualnie po pierwszej konsultacji.

Monika Kastelik, 
IRONia Bielsko Biała.

1. Wynik testu Metabolic IQ. (zrób test i wpisz odpowiedź)
2. Potrzebuję swoje nowe menu, bo (napisz czy chodzi o zdrowie, wygląd ciała czy masz inny cel)
3. Moja praca wymaga ode mnie aktywności fizycznej na poziomie (podaj ilość godzin w ruchu w trakcie pracy)
4. Poza pracą zawodową, aktywność rekreacyjna to (opowiedz czy coś trenujesz, spacerujesz, ile kroków robisz w cyklu tygodnia i w weekendy).
5. Nie lubię, jak w moich posiłkach znajdują się składniki (wymień je).
6. Bardzo smakują mi (podpowiedz mi).
7. Znam swoje nietolerancje pokarmowe i wolę w żywieniu unikać (podaj).
8. Ilość wypijanych płynów (co pijesz i ile).
9. To moje XYZ podejście do zmian w żywieniu ( powiedz mi prosze, dlaczego szukasz zmian, co nie pasowało wcześniej).
10. Detoks (jaki jest Twoje zdanie na jego temat, czy wchodzi w grę element postu w cyklu tygodnia).
11. Czy i w jaki sposób regenerujesz układ pokarmowy (czy stosujesz głodówki, posty warzywne, zwiększasz ilość wypijanych płynów, stosujesz suplementację).
12. Moje alternatywne formy stymulacji organizmu to (sauna, zimne prysznice, komora hiperbaryczna, kriokomora, morsowanie, akupresura, kambo,).
Telefon
Mail