Chcesz poznać swój kod genetyczny, który dyktuje Twoje preferencje smakowe oraz wybory kulinarne? Zależy Ci na tym aby dieta służyła zdrowiu, dając Ci satysfakcję wizualną? Twoje dobowe menu powinno być poparte analizą płci, wieku, zależy od aktywności fizycznej, a przede wszystkim indywidualnym zapotrzebowaniem na makroskładniki.  Każdy z nas jest inny, powodują nami czynniki niezależne od naszej woli, dalej jednak to od naszych wyborów zależy jak się czujemy we własnej skórze. 
 
Zachęcam do wypełnienia ankiety kodu metabolicznego, gdzie poznasz bliżej swoje wnętrze (wersja bezpłatna). Wynik testu IQ  otrzymasz online i od razu możecie się z nim zapoznać. Jeśli jednak wiedza z pierwszego testu wyda Ci się zbyt powierzchowna, przejdź do ankiety systemu indywidualnego, który warunkuje schemat odżywiania. Doprecyzowany indywidualnie system odżywiania zostanie wysłany w ciągu 7 dniu od otrzymania materiałów.
 

Zmieniamy się wraz z upływem czasu. Zmienne staje się nasze zapotrzebowanie na makroskładniki. Rządzą nami pory roku i dostępność składników bio - naturalnych, dlatego NIE PROGNOZUJĘ PLANÓW ŻYWIENIOWYCH NA OKRES DŁUŻSZY NIŻ 6 TYGODNI.  JEŚLI W PIERWSZYM MIESIĄCU COŚ ZOSTANIE ŹLE DOPASOWANE, TO DIETA NIE PRZYNIESIE NAM SMAKU, RADOŚCI JEDZENIA I SATYSFAKCJI. IDĄC DALEJ NIE JEST JUŻ SZTUKĄ TYLKO UZYSKANIE UPRAGNIONYCH EFEKTÓW, WYZWANIEM STAJE SIĘ ICH UTRZYMANIE - a to kolejna praca i wysiłek do zrobienia. Chcąc iść do przodu należy stale się stymulować. Po upływie 3/4-6 tygodni niezbędna jest sprawdzająca konsultacja online i dalsze ustalenia w menu i treningu. Ciało i nasz umysł potrzebuje nowych bodźców. Tak działa ludzki organizm..."
 
POINTA:
 
 Żywienie jest jedno, ale nosi różny smak. Jedzenie nie musi smakować, ale powinno działać. Diety cud nie istnieją, rządzi nami konsekwencja działania.   
 
Met IQ  + INDYWIDUALNA DIETa + TRENING ONLINE -  Cena ustalana jest indywidualnie po pierwszej konsultacji.
konto bankowe:
Monika Kastelik, 
IRONia Bielsko Biała.
tytułem: Imię Nazwisko usługa
 
nr konta :   70 1160 2202 0000 0003 0066 1617
 
1. Wynik testu metabolic IQ.
2. Wypełniona ankieta indywidualna (wersja płatna) wyślij ze strony
3. Potwierdzenie wykonania  płatności proszę przesłać na email - [email protected]
 

1. Podaj wynik testu Metabolic IQ
2. Jakie są Twoje oczekiwania odnośnie planu dietetycznego
A) utrzymanie wagi i zdrowie
B) rekompozycja sylwetki
C) poprawa wyników sportowych
3. Czy trenujesz
A) TAK
B) NIE
4. Jesli odpowiedziałeś/aś TAK na pytanie nr 2 wybierz co trenujesz
A) sporty wytrzymałościowe
B) sporty siłowe
C) bieganie
D) fitness
E) joga/pilates
5. Czy masz zdiagnozowane alergie pokarmowe i nietolerancje udokumentowane badaniami
A) TAK
B) NIE
6. Ilość kroków w ciągu dnia/ ilość aktywności w cyklu tygodnia.
7. Opisz dwa dni żywienia (1 w tygodniu, 1 w weekend).
8. Suplementacja
9. Podaj produkty lubiane i nielubine
Telefon
Mail